Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Tipy na organizáciu oslavy

Organizovanie eventov a osláv patrí medzi záležitosti, ktoré buď milujete alebo nenávidíte. Ak chystáte veľkolepú oslavu pre svojich blízkych a priateľov, počítajte s tým, že vám to zaberie nielen finančné prostriedky, ale najmä kopu času. No, v konečnom výsledku to bude stáť za to. Bude to deň, na ktorí budete všetci s radosťou spomínať ešte veľmi dlho. A ako postupovať, aby bola vaša oslava naozaj výnimočná a bezchybná? Čítajte ďalej.

oslava

Rezervujte si miesto

Miesto na akúkoľvek oslavu či párty si musíte niekedy zarezervovať aj pár mesiacov dopredu. Najmä ak ide o veľmi navštevované a obľúbené miesta ako napríklad hotely či reštaurácie. Teda, samozrejme, ak organizujete oslavu u vás doma tento bod sa vás netýka. V každom prípade, vyberajte si miesto, ktoré nebude pre vašich hostí príliš ďaleko. Ak pochádzate z okolia Bratislavy, veľmi pekným miestom pre rôzne spoločenské udalosti je Gurmánsky dvor u Oravca, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete.

Zoznam hostí

Tento krok je pri plánovaní spoločenských akcií nesmierne dôležitý. Na základe neho vyberáte miesto, množstvo pohostenia aj sedenie. Hostí môžete pozývať buď osobne, prostredníctvom sociálnych sietí alebo klasickou papierovou formou pozvánky. V zásade platí, že pozvanie by mali dostať najmenej dva týždne pred začatím akcie.

koncert

Jedálny lístok

Ak sa rozhodnete pre organizáciu v reštaurácii, resp. v hoteli, môžete si zarezervovať menu u nich. Takúto možnosť ponúka už aj vyššie spomenutý Gurmánsky dvor u Oravca. Druhy jedál vyberajte aj na základe požiadaviek hostí. Dbajte na to, aby si tam našli svoje či vegetariáni, vegáni, ľudia s bezlepkovou diétou alebo intoleranciou na laktózu. Dobrým riešením sú švédske stoly alebo bufety s rôznymi druhmi občerstvenia.

Program

Program slúži na to, aby sa hostia neboli ukrátený o zábavu. Môžete pozvať hudobnú skupinu, DJ-a, kúzelníkov, klaunov či stand-up komikov. Hlavne nech sa celá udalosť nesie v zábavnom duchu.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén