Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Pridajte sa do nášho tímu!

Aj vám stoja vlasy dupkom keď príde rad na upratovanie? Alebo, naopak, patríte k tým, ktorí upratovanie milujú a pokojne by to robili každý deň? Nech už je to akokoľvek pri pomyslení na upratovanie sa každému z nás vybaví množstvo čistiacich produktov a náradí. No, po skončení celej upratovacej a čistiacej činnosti nadíde skvelý pocit hrdosti a krásny, čistý, vydezinfikovaný a vyleštený byt.

Poradíme vám ako dosiahnuť dôkladnú čistotu pomocou našich domácich rád.

práčka

Ako na dokonale čisté okná?

Správne umyté okná sú veľmi dôležitou súčasťou uprataného, čistého bytu. Keď sa na to vrhnete, ako prvé poriadne vyčistite okolie okolo okien. Hlavne skontrolujte pavučiny a prach v kútoch a vyčistite žalúzie a garniže. Čo sa týka konkrétneho skla okna, existuje mnoho čistiacich prostriedkov na to určených. Ale vynikajúci výsledok dosiahnete aj tipom našich starých mám. Stačí do teplej vody pridať obyčajný žihľavový či akýkoľvek iný šampón na vlasy, ktorý dobre pení. Vezmite si novú čistú utierku z mikrovlákna. Namočte ju a poriadne vyžmýkajte. V konečnom dôsledku získate lesklé a žiarivé okná bez šmúh.

Ako udržiavať čistú podlahu a koberce?

Pri podlahe platí, že by sa mala aspoň pozametať každý deň. Minimálne raz do týždňa je dobré, utrieť podlahu mopom a s kvalitným čistiacim prostriedkom. Každodennú prácu vám taktiež ušetrí aj robotický vysávač. Pri kobercoch je to už trocha náročnejšie. Tým, že ich len povysávate, nedosiahnete hĺbkovú čistotu. Aj na tento problém však existuje vhodný prípravok. Zadovážte si špeciálny prášok na tento problém, po pár minútach koberce klasicky http://elearning.svses.cz/mod/resource/view.php%3Fid%3D24927 povysávajte a výsledkom budú oveľa čistejšie a žiarivejšie koberce.

kúpeľňa

Ako na čistú kúpeľňu?

Kúpeľňa spolu s toaletou by mala patriť medzi najhygienickejšie miesta. Pri jej čistení vám poslúži napríklad aj horúca para, ktorá uvoľní zastarané nečistoty. Takisto budete potrebovať vhodné čistiace prostriedky a stierku na utieranie obkladov. Alebo môžete namiesto prostriedkov z obchodu vyskúšať starý domáci tip. Postačí vám na do horúca voda, ocot, citróny a sóda bikarbóna.

Ak si nechcete neustále lámať hlavu nad kvalitným upratovaním využite služby hladam upratovacku spisska nova ves. A naopak, ak patríte k milovníkom upratovania a čistoty, ste precízni a spoľahliví, radi vás privítame v našom skvelom tíme, kde vám ponúkame množstvo benefitov.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén