Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Potešenie s benefitmi pre zdravie

Masáž prostaty je stimulácia prostaty, žľazy veľkosti vlašského orecha umiestnenej pod močovým mechúrom u mužov. Môže sa vykonávať rektálne (cez konečník) alebo cez brušnú stenu. Hoci sa masáž prostaty často spája so sexuálnym vzrušením a ejakuláciou, má aj mnoho zdravotných benefitov. Aké sú benefity? Zmierňuje príznaky prostatitídy: Zápal prostaty môže spôsobovať bolesť, pálenie pri močení a časté nutkanie na močenie.

prostata muža

Masáž prostaty môže pomôcť zmierniť tieto príznaky a zlepšiť celkový prietok krvi v oblasti prostaty. Zlepšuje erektilnú funkciu: Masáž prostaty môže pomôcť posilniť svaly panvového dna, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri erekcii. Môže tiež pomôcť zvýšiť prietok krvi do penisu. Uľahčuje vyprázdňovanie močového mechúra: Zväčšená prostata môže sťažovať vyprázdňovanie močového mechúra. Masáž prostaty môže pomôcť uvoľniť svaly prostaty a zlepšiť prietok moču. Znižuje riziko rakoviny prostaty: Niektoré štúdie naznačujú, že masáž prostaty môže pomôcť znížiť riziko rakoviny prostaty.

masaz prostaty

Zlepšuje celkové zdravie a pohodu.
Masáž prostaty môže pomôcť znížiť stres a úzkosť a zlepšiť celkový pocit pohody. Ako prebieha masáž prostaty? Masáž prostaty môže vykonávať lekár, urológ alebo vyškolený masér. Lekárska masáž prostaty sa zvyčajne https://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php%3Flegenda%3Dzvy%25C4%258Dajne%252C%2Bnormalne vykonáva rektálne, zatiaľ čo masáž vykonávaná masérom môže byť rektálna alebo cez brušnú stenu. Pred masážou prostaty je dôležité, aby ste sa porozprávali so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že je pre vás bezpečná. Lekár vám tiež môže poradiť, aký typ masáže prostaty je pre vás najvhodnejší. Masáž prostaty nie je pre každého. Masáž prostaty nie je vhodná pre mužov, ktorí majú akútny zápal prostaty, rakovinu prostaty, infekcie močových ciest, hemofíliu alebo iné poruchy zrážania krvi, alebo análnu trhlinu alebo hemoroidy. Masáž prostaty môže byť prospešná pre mužské zdravie a pohodu. Ak uvažujete o masáži prostaty, je dôležité porozprávať sa so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že je pre vás bezpečná.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén