Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Potlač na tričku môže mať aj dizajnový nádych

Monotónnosť je nudná, časom nás všetko, čo je dlhý čas nemenné prestane baviť a začneme sa obzerať po niečom úplne odlišnom. Oživenie tak hľadáme aj v móde a obliekaní, skúšame odlišné štýly a na to potrebujeme aj iné druhy odevov. Hranica medzi vkusom a gýčom je však tenká, preto je aspoň trocha sebakritiky namieste.

Základné farby sú nesmrteľné

Ubiehajúci čas a pribúdanie rokov nikoho https://www.lidovky.cz/podporil-me-karel-gott-tvrdi-zeman-neni-to-pravda-ohradil-se-zpevak-1ff-/lide.aspx%3Fc%3DA180115_121237_ln_domov_krku neteší, ale nie je v našej moci s tým niečo urobiť, dlho mladí však môžeme byť duchom. Prístup k móde sa rokmi mení a to, čo si dnes oblečie žena v strednom veku, by si pred desiatkami rokov na seba za žiadnu cenu neobliekla. Zmenil sa náš štýl života a to má na svedomí aj primerané zmeny v obliekaní, ktoré si vyžaduje tricka s potlacou pohodlnosť a praktickosť, ale aj kvalitu, a tiež dbáme na estetický vzhľad.

Každá žena má však o svojej garderóbe vlastnú predstavu a tú realizuje pri nákupe jednotlivých jej kúskov. Základné časti odevov sú jasné, tie máme všetky, hoci v odlišných typoch, ale vieme na nich stavať vždy nové outfity. K nim môžeme smelo zarátať aj tričká, tých však nikdy nie je dosť. Tento jednoduchý, ale pritom nevyhnutný kus oblečenia má tisíc variácií a je využiteľné v lete, ale aj v zime.

Ak sa povie tričko, tak si predstavíme jednofarebné, ľahké, s krátkymi rukávmi, ale to už dávno neplatí. Dnes sa pod týmto názvom skrývajú najpestrejšie a aj strihovo najrozličnejšie kúsky šatníka, bez ktorého si nevieme predstaviť ani jeden deň. Tričká s potlačou sú veľmi zaujímavé aj ako solitéry, potlač však musí byť v zhode s nositeľkou, mala by ju vystihovať ako osobnosť a zároveň s ním musí byť v súlade. Hovoríme o elegantných potlačiach, ale aj o abstraktných či dizajnových, ktoré z trička urobia malé umelecké dielo.

S bielou bude každý deň príjemný

Materiál, z ktorého je tričko ušité, by mal byť v súlade s typom, elegantné štýly sa šijú z ľahkých či lesklých látok, tričká na šport z funkčných a elastických materiálov, tričko na každodenné nosenie zasa z príjemnej bavlny a podobne. Strohé strihy a základné farby však budú zárukou vytvárania nekonečných kombinácií s ostatnými časťami šatníka.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén