Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Čo je masáž prostaty?

Mužská prostata sa skladá zo žľazovej i svalovej zložky. Takže je to do istej miery sval. A každý sval potrebuje z času na čas masáž. Masáž prostaty https://www.tantradiamond.sk/masaz-prostaty-sucast-tantrickej-masaze/ je navyše spojená so sexuálnym pôžitkom a je súčasťou tantrickej masáže. Cieľom tantrickej masáže je psychické aj fyzické uvoľnenie organizmu, zbavenie stresu a navodenie príjemných pocitov, pričom maséri alebo masérky pracujú najmä so sexuálnou energiou a hlavne s jej odovzdaním. Na rozdiel od bežnej masáže, tá tantrická masíruje všetky časti tela, vrátane intímnych partií.

lingam masáž

Tieto masáže sú populárne najmä u mužov, o ktorých sa najlepšie postarajú profesionálne masérky Tantra Diamond v Bratislave. Dajú vám pocit, že ste jedinečný a svojimi nežnými dotykmi sa o vás láskyplne postarajú. Môžete zažiť to, čo v bežnom živote nie je samozrejmosťou, zážitok na celý život. Tantrická masáž dopraje vášmu telu presne to, čo potrebuje a chce, nič nie je tabu. Tantra nie je o odmietaní, potláčaní alebo pôste, práve naopak. Chuť na sexuálne zážitky vám nemá navodiť pocit výčitiek. Je to vaša prirodzené potreba. Sexuálna energia je tá najdôležitejšia zo všetkých, vďaka nej sme predsa na svete aj my. Masáž prostaty sa sústreďuje najmä na intímne partie vášho tela vrátane penisu, análneho otvoru a miesta medzi análnym otvorom a semenníkmi. Krásna masérka vám navodí neuveriteľné pocity uvoľnenia a slasti.

masáž lingamu

Nevynechávajú sa ani ostatné časti vášho tela, a tak vás masérka podľa vášho vlastného výberu a preferencií pomaly prevedie svetom rozkoše. Môžete si užiť ten pocit, keď môžete byť len prijímateľom rozkoše a netrápiť sa tým, či je s vami partnerka spokojná alebo nie. Na začiatku si vás masérka nežne umyje v horúcom kúpeli, nadviaže s vami bližší kontakt, aby ste sa následne mohli s dôverou odovzdať do jej rúk a užívať si prijímanie pôžitku, na ktorý nikdy nezabudnete.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén