Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Tantrické umenie

Tantrické masáže sú tou správnou možnosťou pre tých, ktorí chcú oživiť a spestriť svoj sexuálny život. Sú určené pre ženy aj mužov a v súčasnosti sa radujú narastajúcej popularite a postupnému ústupu odsudzovania spoločnosťou do úzadia. Veľké množstvo tantrických salónov nájdete nielen na Slovensku, ale i u našich susedov v Česku. Tantrické salóny odovzdávajú posolstvo tantry ďalej prostredníctvom svojich vyškolených profesionálnych krásnych mladých masériek tak, ako si to vyžaduje učenie tantry, z ktorého vychádzajú. Tantra je nábožensko-filozofické učenie a jeho vznik sa datuje do veľmi dávnej Indie.

žena

Učenie zo starovekej Indie je nemenné a naďalej pretrváva. Tantrizmus sa vyznačuje tým, že strháva všetku pozornosť na erotizmus a ľudskú nahotu. Nechápe sexuálne spojenie ako len euforický zážitok – či už pre potešenie alebo za účelom plodenia nového života. Prisudzuje mu ďaleko širší význam, a to, že sexuálne aktivity sú to, čo sa páči bohu. Veria, že na to stvoril muža a ženu, aby ho tešili a robili to, čo sa jemu páči.

žena

Nakoniec, pokiaľ tak počas života činili, dosiahnu konečné vykúpenie, osvietenie, radosť a múdrosť. Okrem tohto všetkého sú presvedčení o tom, že masáž je jednou z najjednoduchších a zároveň jednou z najefektívnejších foriem, počas ktorej môže masérka darovať energiu, lásku a šíriť harmóniu okolo seba. Hlavným rozdielom medzi klasickou masážou a tantrickou masážou je to, že tantrická masáž je masáž erotického typu. Teda v rámci jej programu ide o navodenie vzrušenia a jej cieľom je uspokojiť klienta. Toto vzrušenie je navodzované dotykmi, stimuláciami a masážami. Masérka je v blízkom kontakte s klientom nepretržite počas trvania celého tantrického programu. Jedná sa o intenzívne stimulovanie všetkých častí tela, vrátanie intímnych oblastí a to ako pri mužoch, tak i pri ženách.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén