Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

VR tituly pre PS4, ktoré si skrátka musíte zahrať!

Pod pojmom videohry, ale aj technológia si dnes musíme jednoznačne vybaviť ich nový revolučný prvok s názvom virtuálna realita. Tento spôsob zobrazenia videí, no predovšetkým videohier nám poskytuje doposiaľ nevídanú atmosféru a zážitok z hrania, ktorý vďaka VR pôsobí reálnejšie a vtiahne nás viac do deja. Pri téme videohry, VR a najlepší zážitok si asi zo všetkého najskôr predstavíme tituly pre Sony Playstation 4, ale v opačnom prípade máme možnosť okúsiť podobný zážitok aj formou titulov pre PC alebo si stiahnuť Pár najlepších aplikácií stvorených pre virtuálnu realitu (VR).

virtuální reality

No v tomto článku sa skúsime zamerať na to najlepšie a preto sa spoločne pozrieme na hry pre konzolu PS4, ktoré vám v podaní VR doprajú fantastický zážitok. Ste pripravení?
Doom VFR– Každý hráč pravdepodobne pozná legendárnu brutálnu strieľačku Doom ako aj jej perfektnú inovovanú podobu pre PS4. A tento, už beztak akčný zážitok je hraním cez VR ešte brutálnejší, akčnejší a plný adrenalínu.

Archangelvám dopraje skvelý zážitok z pohľadu vojaka umiestneného vo veľkých mechanických strojoch vyzbrojených tou najnebezpečnejšou muníciou, ktorou ničíte nepriateľov a ich územie. Vediete americké špeciálnej jednotky v boji proti HUMNX. Čaká vás zaujímavá futuristická akcia plná robotov, výbuchov a ničivých zbraní v atmosfére VR.

ps4

Resident Evil 7 Biohazardje dokonalou voľbou, ak hľadáte hru s hororovou atmosférou. Siedma séria už nie je o strieľaní zombie, ale je o niečo viac psycho- ste uväznený v dome rodiny, ktorej členovia to rozhodne nemajú v hlave v poriadku. Vaša „návšteva“ sa zmení na boj o život. Využitím VR bude tento boj ešte o podstatný kus desivejší a nevhodný pre slabšie povahy.

Until Dawn: Rush of Bloodje zasa voľbou pre niekoho, kto hľadá „jump-scares“ prepojené s akčným survival shooterom. V hre vás čaká desivá akcia plná klaunov,zombie, strašidelných miestností a rôznych iných „sympatických“ Indivíduí.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén