Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Nečinná spoločnosť

Máte starosti so svojou nečinnou spoločnosťou? Radi by ste sa jej zbavili no zrejme netušíte ako to urobiť správne? Každá založená spoločnosť potrebuje svojho spravovateľa a práve Vy, pokiaľ takúto spoločnosť vlastníte, ju musíte aj spravovať, teda starať sa o ňu. Pokiaľ je práve Vaša spoločnosť momentálne takpovediac spiaca, alebo ju máte zadĺženú a potrebujete sa jej zbaviť, či máte povinnosť vyhlásenia konkurzu, nechajte si pomôcť s touto starosťou a zverte všetko do https://www.databazeknih.cz/knihy/ako-sa-starat-o-blaho-manzela-134443 našich rúk. Pozrite si ponuku prevod obchodného podielu účtovanie a vyriešte svoj problém bezpečne, rýchlo a spoľahlivo. Ponúkame Vám možnosť prevzatia Vašej spoločnosti inou spoločnosťou prostredníctvom prevzatia Vašich obchodných podielov.

práca dokumenty

V priebehu piatich dní Vám zabezpečíme, že v danej spoločnosti už nebudete figurovať ako majiteľ,či spoločník. V prvých 24- hodinách vypracujeme analýzu Vašej spoločnosti, po ktorej Vás následne kontaktujeme pre oboznámenie sa s podmienkami, kedy je nutné Vaše odobrenie. Následne Vám vystavíme faktúru za túto službu a okamžite Vám zašleme potrebné dokumenty.

tajné dokumenty

Je jedno odkiaľ ste, tieto záležitosti vieme vyriešiť elektronickou formou. Vypracujeme pre Vás potrebné dokumenty ako je zmluva o prevode obchodného podielu, zápisnicu z valného zhromaždenia a žiadosť o súhlas správcu dane a tieto budete mať okamžite k dispozícii. Zašleme taktiež potrebné dokumenty na overenie a samotné podanie na súd, ktorý má na rozhodnutie spomínaných päť dní. Následne prevezmeme a Vám zašleme potvrdenie o vykonaní zápisu. Takéto jednoduché a rýchle riešenie, ako sa zbaviť nechcenej spoločnosti Vám ponúkame práve teraz. Všetko v medziach zákona a v zákonných lehotách. Zbavte sa ťarchy na svojich pleciach a konečne si vydýchnite zľahka. Zverte všetko do rúk profesionálom a spravte krok správnym smerom.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén