Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Nakupovanie cez bazár

Nakupovanie nepodstatných vecí je slabou stránkou hlavne žien. A najmä nakupovanie oblečenia, kabeliek a topánok. Často krát ideme do obchodov aj keď práve nič nepotrebujeme. Niektoré si tým zlepšujú náladu, iné chcú mať vždy najnovšiu kolekciu. Veľa žien začalo preferovať nákup týchto veci cez internetové eshopy na rozdiel od kamenných predajní. Nákupy z domova sú pohodlnejšie, máte na výber väčšie množstvo originálnych vecí a hlavne všetko čo si kúpite nebudete vidieť na polovici mesta. Niektoré ženy ale skôr preferujú svetoznáme značky. Veľký výber značkových vecí za nižšie ceny nájdete v outlete v rakúskom Parndorfe. Ale nie každý má na nákupy za hranicami čas. Preto na internete, no najmä na instagrame vznikli rôzne bazary.

boty
 
Ako fungujú?              Na takýchto bazároch nájdete buď úplne nové alebo málo používané veci. Podmienkou je, že používané oblečenie musia byť v sto percentnom stave. Takéto profily majú väčšinou jedného alebo dvoch administrátorov, ktorí sa starajú o predaj. Veci môžete kúpiť, ale aj predať, napísaním správy organizátorovi, ktorý sa s vami dohodne a následne produkt ponúkne. Najznámejšími instagramovými bazármi sú Myluxbazar, Slovakfashionbazar, Katysworldbazaar či Bestfashionbazar. Existujú tiež ďalšie a niektoré sú zamerané dokonca len na značkové detské produkty.
 
kabelka
 
Čo ponúkajú?             V ponuke sú väčšinou vždy len značkové kvalitné produkty. Kabelky značiek ako Gucci či Chanel tak môžete zohnať aj o niekoľko percent lacnejšie. Ďalej sú žiadané tenisky a topánky. Často krát natrafíte na tenisky z najnovšej kolekcie, ktoré nie sú zohnateľné ani v zahraničí. Ak nemáte šťastie na veľkosť, niektoré takéto bazary ponúkajú možnosť osobného nákupcu. Ide o možnosť nadiktovať svoju požiadavku a oni sa vám budú snažiť vašu vysnívanú vec zadovážiť, pričom niekedy cestujú ďaleko za hranice.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén