Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Neprichádza erekcia? Pozrieme sa na to, čo môže byť príčinou

Asi nie je potrebné opisovať, čo je sexuálne vzrušenie a fakt, že slúži k dosiahnutiu sexuálneho styku. No aj napriek tomu sa budeme tejto téme venovať trochu bližšie a to aj možným problémom, ktoré v takejto situácii v nejednom prípade nastanú. Niekedy je takýchto „nevydarených“ situácií viackrát po sebe a stávajú sa takmer pravidlom. Človek si potom zrejme začne uvedomovať, že niečo nie je v poriadku. Veci, ktoré ho kedysi bez problémov dokázali vzrušiť, teraz za záhadných okolností nefungujú a ak sa vzrušenie dostaví, nemusí mať dlhú životnosť a sexuálny styk tak nemusí byť práve vydarený .

červená knihovna

Akým spôsobom je však možné vyvolať sexuálne vzrušenie, respektíve aké faktory sa na jeho tvorbe podpisujú?
Prvoradá je určitá stimulácia či dráždenie. Tieto, no ani efektívnejšie praktiky však nemusia u muža nabudiť očakávaný stav, pokiaľ trpí nedostatkom libida či problémom s narušením jeho nervovej sústavy.

černá pouta

Práve nervová sústava, ako aj mentálna úroveň a psychická stav sú výrazným faktorom nakoľko vieme, že vzrušenie môže u muža prebehnúť aj bez fyzického kontaktu. V praxi to znamená, že vzrušenie sa môže dostaviť aj na základe erotického telefonátu, či dokonca SMS, v neposlednom rade použitím internetu. Ide o vonkajšiu sexuálnu stimuláciu erotického charakteru, na akú následne reaguje nervová sústava, ktorá v tomto prípade nesmie byť narušená. To znamená, že dotyčný by nemal rozmýšľať nad stresujúcimi spomienkami, ale ani nesmie byť v blízkosti rušivých elementov, napríklad rušivých zvukov. Niekomu napríklad vadia i zvuky idúce z rádia či TV, nehovoriac o hlučných susedoch a podobne.
Za problémami s dosiahnutím erekcie tak môže byť stres, nervozita, ale aj nezdravý životný štýl spojený s nedostatkom pohybu, nezdravým a nepravidelným stravovaním, nadmerným fajčením, či pitím alkoholu.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén