Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Eko papierové tašky aj s potlačou

V posledných desaťročia sa neustále spomína, aký dopad má na životné prostredie používanie jednorazových igelitiek a plastových tašiek. Mnohé firmy a najmä obchodné reťazce preto upustili od automatického rozdávania igelitiek a majú v ponuke dnes už automaticky aj ekologickú variantu – papierovú tašku. Ide o to, že papier je prírodný produkt a dá sa ľahko spracovať tak, že nezaťažuje životné prostredie. Plasty a ich výroba však musia byť pod dohľadom a možno by sa časom mohlo pri niektorých produktoch aj upustiť od výroby z plastov. Tak aj plastové igelitky sú dnes už pod kontrolou a pomaly si osvojujeme ich minimalizáciu a hľadame eko varianty. Papierové tašky mnohí z nás už bežne používajú miesto nich.

paperová taška bez potlače

Pokiaľ potrebujete svojim zákazníkom ponúknuť možnosť odnosu nákupov v taške, alebo zakúpenie tašky, či pripraviť produkty na osobný odber, skúste zvážiť trendovú ekologickú možnosť papierových tašiek. Papierové tašky šetria prostredie a sú preto ozajstným trendom nielen v obchodných reťazcoch. Navyše vyzerajú štýlovo a dobre a zákazník ich môže aj zopárkrát opakovane použiť. Preto je viac než vhodné zabezpečiť si aj potlač papierových tašiek. Potlač môže obsahovať vašu https://www.stovkomat.cz/job/6582/ „firemnú vizitku“, logo či iné PR reklamné texty. Tašky sa dajú potlačiť i obrázkami, grafikou akéhokoľvek druhu a podobne.

prormo paierová taška s potlačou

Pokiaľ nemáte vlastnú grafiku, nechajte si ju navrhnúť a pripraviť spolu s potlačou v Promodarceky.sk. Možno vám zároveň padnú do oka i ďalšie reklamné predmety, ktoré tu môžete nájsť. Potlač na papierových taškách je skvelou súčasťou PR každej firmy. Či už predávate jedlo a balíte ľuďom denné menučko, alebo im zabalíte nový iPhone, či iný skvelý produkt. Jednoducho využitie papierových tašiek a najmä tých s potlačou je mnohoraké a veľmi významné pre marketing firmy a tak vás možno inšpirujeme, že si aj vy necháte nejaké pripraviť. Ceny sú veľmi výhodné a férové.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén