Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Bezpečnosť registrácia

Registrácia pri registrácii je dôležité chrániť svoje údaje pretože ktokoľvek vás v 21 storočí o nej môže pripraviť pri nákupe alebo registrácii je dôležité si pozrieť či má stránka SSL certifikát ktorý zaručuje vašu bezpečnosť na internete. SSL Certifikát je malý zámoček ktorý je vpravo hore ktorý vás môže ochrániť pred sledovaním a zneužitím vašich údajov. Pokiaľ hľadáte testy proti covid 19 môžete si ich pozrieť na covidexpert.sk majú bezpečné prehľadávanie takže máte istotu že vaše údaje pri nákupe budú v bezpečí. Registráciou na covidexpert získate mnoho výhod ako zľavy pre zaregistrovaných ktoré zvyčajne chodia e-mailom za odber ich noviniek. Samozrejme môžete si vybrať aj iný obchod ale je lepšie nakupovať bezpečnejšie teda pokiaľ nechcete prísť o svoje informácie o kartách a podobne. Niektoré podvodné firmy pri registrácií skúšajú rôzne podvodné praktiky ako sa dostať k vašim prihlasovacím údajom.

Zámok SSL

Prečo covidexpert.sk?

Na covidexpert nájdete antigénové ale aj iné produkty ktoré vám pri tejto chorobe pomôžu alebo vám ju pomôžu identifikovať napríklad antigénové testy.

Heslo pri registrácii Covidexpert je dôležité

Heslo je veľmi dôležité pri registrácii je lepšie si heslo zapísať niekde na papier a zvoliť ťažšie heslo ako si nechať jednoducho ukradnúť svoj účet na stránke na ktorej sa registrujete.

Registracia

Prihlasovacie meno

Pri prihlasovacom mene je to skôr naopak ako pri hesle je lepšie si zvoliť také ktoré je ľahko zapamätateľné aby ste ho potom nezabudli, len málo stránok ponúka aj obnovu prihlasovacieho mena aj keď je to niekedy potrebné, pokiaľ stratíte prihlasovacie meno musíte kontaktovať stránku na ktorej ste sa zaregistrovali. Pred registráciou na stránkach si prečítajte čím vlastne súhlasíte čiže podmienky osobných údajov niekedy sú tam veci ktoré je lepšie vedieť dopredu ako ich nevedieť vôbec a môže to potom dopadnúť horšie ako ste si mysleli.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén