Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Virtuálne sídlo

Ak ste začínajúci podnikateľ, musíte sa vyrovnať s počiatočnými finančnými investíciami či administratívnymi krokmi. Pre chod svojej spoločnosti potrebujete reprezentatívne sídlo, avšak ceny nehnuteľností sú v súčasnosti mimoriadne vysoké. Riešením je preto prenájom spoločnosti ako virtuálneho sídla. Vhodné je pre podnikateľov, ktorí preferujú home office a nepotrebujú každodenne sedieť v kancelárii. Prípadne pre takých, ktorí chcú oddeliť pracovný život od súkromnej sféry – adresa trvalého pobytu nemusí byť totožná s adresou spoločnosti. Finančné prostriedky sa tiež dajú využiť inými spôsobmi, navyše v prípade nájmu virtuálneho sídla sú aj nižšie náklady spojené s nájmom, zníženie fixných nákladov a v cene ponuky aj preberanie a evidencia pošty, a to pre prípady kontroly daňových a iných úradov.

virtuálne sídlo

Ak potrebujete virtuálne sídlo vyslovene kvôli administratívnej práci, toto je ideálne riešenie s optimalizáciou nákladov. V súčasnosti sa množstvo práce, ako aj stretnutí dá organizovať v online priestore prakticky kdekoľvek, a preto je virtuálne sídlo firmy 41business.com moderným a funkčným trendom v súčasnom podnikaní.

Vybrať si môžete z tejto ponuky:

Púchov – Moldavská 13

Sú na výber dve možnosti – poplatok v prípade virtuálneho sídla na viazanosť jedného roka je 12 eur mesačne. V prípade dvojročnej viazanosti je výhodná cena 9 eur mesačne. V rámci ceny vám poskytneme aj zriadenie poštovej schránky a pravidelné preberanie pošty. Je možné tiež skenovať a preposlať e-mailom za sumu 9 eur mesačne.

virtuálne sídlo

Bratislava III Bajkalská 5/A

Poplatok 17 eur mesačne v prípade ročnej viazanosti.

Poplatok 12 eur mesačne v prípade dvojročnej viazanosti.

Vybavovanie poštových záležitostí je zahrnuté v cene prenájmu. Voliteľné služby – skenovanie a preposlanie e-mailom za cenu 9 eur mesačne. Virtuálne sídlo je skutočne efektívnym vstupom do vášho podnikania. V prípade, ak vás naše služby zaujali, navštívte našu webovú stránku a dozviete sa viac.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén