Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Rozmachy či ako začať

Vy podnikáte alebo pracujete vo firme . Ako sa vám darí mne to ide. Mimo tejto práce COPWRITER  učím na škole.  Ale od budúceho školského roku chcem robiť asistenta učiteľa resp. robiť z domu na plný úväzok. Viete čo neviem si predstaviť byť krčmárkou fuj des ten smrad tam. Ako bola minulý týždeň bola bez servítky žena pracovala ako krčmárka ale tá sa tam hodí šialená. Ja mám v pláne do budúca ale nie sama variť šíriť osvetu po školách aj iných zariadeniach ohľadom stravy robiť prednášky a ukázať kuchárske umenie ako sa dá vegán variť aj iné. Síce sú to také moje sny ale myslím si že reálne. Vy ste si svoje sny zrealizovali alebo plánujete.

certifikát overovanie firiem

Chcela by som jedného dňa písať ešte pre inú firmu za viac eur. Možno že sa podarí. Firmy sú rôzne či už kamenné či online viac či menej dôverné. Niekde sa dá zarobiť veľa inde málo ako kde . Aj ten čo založil internet mal tiež veľké problémy V. C . a  iné.  Aj M. Z  ten založil FB tí tam mali už veľký vietor často je písané o ich problémoch. Už bolo písané že FB zanikne či sa bude platiť a pod. Ako sú dediny ako aj naša nie kanalizácia chodí firma ťahať žumpu des robota ale chcela by som mať ich peniaze to sú milionári minimálne veď nehorázne peniaze berú za ťahanie žumpy najhoršie je že Obecné úrady to nechávajú tak aby ľudia platili a platili. Aj u nás sa vyhovárajú že nie tzv. peniaze čo dostavajú od fondu EU peniaze na rozbeh dediny. Len sa vyhovárajú že nie sú peniaze.

nezamotajme sa

Hlavne že stávajú u nás v parku ANFITEATER  a iné projekty robia na to majú. A na ľudí kašlú. Tu je spojka a o inom sa nevyjadrím lebo by som tu bola minimálne týždeň. Uvidíme ako to pôjde ďalej ale sa dejú veci čudné na Sk či vo svete. Nechápem aký je problém dať ľudom napr. invalidným dôchodcom tí čo majú malé dôchodky by mali dostať čo najviac nie tí čo majú 1000 eur dôchodky tým by som nedala nič. Ja by som zrušila aj rodičovské dôchodky otras ako šafária tak sa šafári všade na SK. Za hodinu mám doučovanie mňa lákali na ŽL ale dnes viem že nie je to také jednoduché. Neviem či to zobrať či úsmevne alebo plakať ale radšej nasaď úsmev a vykročme so správnou nohou nenechajme sa zlákať na podvody rôzneho charakteru treba dávať pozor do čoho ideme. Užime si deň ktorý máme.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén