Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Inšpirácie v móde

Chcete sa pekne obliekať? Niekedy netrafíte správne tričko k nohaviciam? Nezúfajte, poradím vám ako na to. Ak sa často cítite, že sa druhí ľudia na vás pozerajú a myslíte si, že sa pozerajú kvôli tomu, ako ste sa obliekli, možno majú pravdu. Niektorí ľudia sa proste nevedia obliekať. Nemajú vyvinutý ten správny čuch na módu, nevedia správne zvoliť farby oblečenia, rôzne štýly oblečenia alebo materiály oblečenia. Už sa vám stalo, že po druhej strane ulice prechádzala žena, na ktorú ste sa pozreli a skonštatovali ste, že čo si to na seba obliekla? Možno práve aj na vás sa takto ľudia pozerajú. Ale čo, ak by ste sa to naučili práve teraz. Čo sa k sebe hodí a čo naopak nehodí?

 

modelka

 

Určite sa vo vašej skrini nájde mnoho kúskov oblečenia, ktoré sa dajú pekne skombinovať. Nemusíte hneď utekať do najbližšieho obchodu s oblečením a kupovať si nové. Pre štíhlejšie postavy je tu množstvo rôznych modelov, ktoré im budú ostatné ženy závidieť. Stačí si dať na seba nohavice s vyšším pásom s mrkvovým úzkym strihom a k tomu aj obyčajné tričko a hneď budú vyzerať úžasne. Aj muži sa za nimi budú obzerať. No horšie s obliekaním to majú staršie ženy. Veľakrát vidím na ulici, že staršia žena sa proste nevie správne a vhodne obliecť. Kto má plnšie boky, určite si nemôže obliecť obtiahnuté úzke nohavice s vyšším pásom. Tie by im len zvýraznili ich plnšie boky. Ženy, ktoré majú objemnejšie poprsie by nemali nosiť veľké výstrihy, mali by radšej nosiť tričká s okrúhlym výstrihom bližšie ku krku.

 

oblečnie na voľný čas

 

K väčšiemu poprsiu patrí neodmysliteľne aj správna podprsenka, aby aj tričko vyzeralo dobre na nich. Ak radi nosíte opätky, musíte myslieť aj na to, že nohy potrebujú niekedy oddychovať. Sem-tam ich obujte aj do pohodlných nízkych topánok na voľný čas. Poďakujú vám. Radi nosíte sukne cez leto? Pokiaľ ste teenagerka, sadne vám sukňa s vyšším pásom šitá do písmena A. Keď máte o pár rokov viac, a teda už okolo tridsiatky, takéto sukne vynechajte. Sú určené pre mladé dievčatá a vyzerali by ste v nich dosť smiešne. Tu sme si povedali o pár kúskov oblečenia. Samozrejme máte na výber z množstva typov, štýlov a kúskov. Neváhajte si aj poradiť od predávajúcej.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén