Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Prehľad plastových prepraviek

Každý z nás už v nejakom obchode videl plastové prepravky, v ktorých sa nachádza zelenina alebo ovocie. Predpokladám, že veľká väčšina ľudí sa s takýmito prepravkami stretla na nejakom trhu, keď sme sa tam boli pozrieť s rodičmi alebo starými rodičmi, ktorí sa rozhodli, že teraz je ten správny čas nakupovať. A pokiaľ sme sa nemali možnosť stretnúť sa s prepravkami priamo na trhu, každý z nás sa s tým stretol, keď sme sa objavili v meste a niekto z dospelých sa rozhodol, že bude určite väčší zážitok ísť nakupovať do zelovocu. Otázkou teda je – kde sa dajú zohnať takéto prepravky? Odpoveď nám poskytne firma Schoeller Allibert. Špecialitou tejto firmy sú plastové prepravky na zeleninu, aké sa používajú priamo na uskladňovanie zeleniny alebo ovocia. Mottom tejto firmy je „Bezpečne z poľa až do supermarketu.“ – firma sa špecializuje najmä na predaj iným firmám, ktoré by mali záujem o ich produkty.

Plastová prepravka na zeleninu

Medzi ich najpredávanejšie výrobky patria plastové boxy na potraviny typu BigBox alebo Maxilog. Obidva druhy prepraviek patria medzi tzv. veľkoobjemové boxy, ktorých najväčšia prednosť je vysoká nosnosť a veľký objem. Medzi najpredávanejšie druhy boxov patria aj boxy s názvom Maximus – tieto boxy majú okrem veľkého objemu a vysokej nosnosti výhodu ventilovaného priestoru. Do ich ponuky samozrejme nepatria len veľké veľkoobjemové boxy, v ich ponuke nájdete prepravky, ktoré sa skôr radia do menších alebo stredných prepraviek. V ponuke majú širokú škálu skladacích, stohovacích a zasúvacích plastových boxov. Všetky prepravky, ktoré poskytuje firma Schoeller Allibert sú kompatibilné s plastovými paletami. Zároveň sú všetky boxy určené na priamy kontakt s potravinami.

Prepravka na nápoje

V ponuke sa okrem týchto zmienených nachádzajú aj iné produkty – do kategórie kontajnerov patria: Rotomolding, pevné plastové kontajnery, plastové palety, IBC kontajnery, skladacie paletové kontajnery a príslušenstvo k jednotlivým kontajnerom. Druhú skupinu, ktorú tvoria prepravky, si firma zadelila nasledovne: Stohovacie prepravky, stohovateľné zasúvacie prepravky, vedrá, nestable, vozíky a skladacie prepravky. Do kategórie prepraviek patrí aj nápojový priemysel (t.j. prepravky na nápoje, aké sme napr. mohli vidieť v americkom animovanom seriáli The Simpsons). Jednotlivé produkty sa dajú buď prenajať alebo nakúpiť. Pri každom produkte je možnosť detainého prezerania produktu a následné vygenerovanie ceny, za ktorú sa dá kontajner alebo prepravka prenajať, prípadne kúpiť.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén