Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Sleduj webové stránky pozorné

Natrafila som akože práca z domu aký filištínsky podvod ako čítam tak čítam vyzeralo to celkom obstojne a na konci ponuky ide akože o skladanie knižiek pre deti ale aký okrádači fuj pýtajú za materiál 82 euro mali by ich pochytať a zavrieť a že keď ľudia urobia cez sto kusov že vám vraj vyplatia 1300 eur no videli to moje modré oči klamstvo že 2 eur za kus neviem neviem či nie za celú prácu ani Boh nevie kto to ponúka aká akože firma svine ja sa čudujem že to povolí GOOGLE Administratíva takéto podvodné stránky ale kto ich pochytá nikto množia sa ako huby po daždi každý deň. Čo sa týka práce cez internet je to problém neviete určiť čo nie podvod a čo nie musí byť človek alebo mal by byť na 100 percent obozretní ale aj to sa vždy nedá ako informuje.

pamätáte sa keď bol internet v plienkach

Pán MACKO čo robí čo sa týka počítačovej siete že často ľudia nekladú pozornosť a klikajú na hocijaké stránky ktoré pôsobia dôveryhodné každá stránka by mal mať certifikát ale tu na internete sa robia veľké podvody ako že sa to tvári ako certifikát a v pritom je to len zdrap papiera rozhodne si musíme dávať pozor nie to tu sranda ako sa zdá. Je ako je krásne vonku ako na jar nie vždy tak býva na jar. Už by som nedbala písať o jari o pár týždňov tu máme VALENTÍNA teraz sú plesy , fašiangové veselice ja a kamoška sme si urobili teraz v nedeľu poobede Fašiangy trochu som sa viac namaľovala ako kraslica nech trochu sranda ja som za každú kravinu nie som nudná baba nech to fičí keď to má načo živoriť v stereotyp to neznášam aj uvoľniť sa občas treba nie byť len zahltení do práce a stereotypu to mi je proti srsti.

naši predkovia by neverili vlastným očiam

Ja som vám taká hladná že zjem klince síce som varila ryžu , sójový syr tofu a šalát hlávkový ale nebola som ešte dáka hladná ale mi už riadne škvŕka v bruchu ale už mám len pár riadkov tak to do klepem ako ďateľ na strome práca je práca tak sa človek zahryzne do práce že nevie prestať písať napríklad komentáre na Sociálnych sieťach. Teším sa za hodinu sú Nákupné maniačky moja stála relácia som verná fanúšička aj vy to radi pozeráte len škoda keď vypadne nejaký diel opakujú to neskoro v noci asi im šibe kto by to pozeral 3.15 hodina ráno asi myslia že každý je na nočnej službe ale čo už na miesto toho dávajú kraviny v TV no ja ako pracovné vyťažená ľahnem do postele aj o 1 v noci koľkokrát.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén