Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Chránič vášho spánku a pohodlia

Každý z nás vie, ako veľmi je dobrý spánok dôležitý – o jeho zdravotných benefitoch sa môžeme presvedčiť každodenne. Vplýva na prakticky každú oblasť nášho života – čím sme oddýchnutejší, tým sa nám lepšie darí v práci, máme viac energie, zvládame lavírovať medzi pracovnými povinnosťami, domácnosťou, rodinou a záľubami, máme lepšiu náladu a celkovo chuť do života. Nehovoriac o zdravotnej oblasti – kvalitne zvolený matrac chráni našu chrbticu a sedacie svaly, preto je dobrá posteľ skutočne nevyhnutnosťou, ktorú si aj v rámci prevencie musíme dopriať. Spoločnosť SEGUM sa orientuje na výrobu matracov, postelí, roštov či rôznych doplnkov určených pre váš kvalitný spánok.

matrac

Vo výrobe už 29 rokov dodržiava zásady zdravotnej nezávadnosti a 100% hygieny zabezpečujúc dokonalý komfort pre svojich zákazníkov. Matrace sú vyrobené z prírodných materiálov, čím sa potvrdzuje ohľaduplný vzťah k životnému prostrediu. Radi vám predstavíme náš matracový produkt – dvojstranný chránič DUO – funguje ako ochrana matraca s dvojitou hrúbkou a gumičkami na upevnenie. Na jeho výrobu bola zabezpečená bezpečnosť a maximálna hygiena. Hrubšia vrstva umožňuje väčšiu ochranu a pohodlie. Zdravotnú nezávadnosť matraca zabezpečuje jeho antibakteriálna zložka a ortopedická funkcia. V strede je umiestnené rúno, ktoré slúži na pohlcovanie vlhkosti. Materiál je navrhnutý tak, aby ste sa cítili maximálne pohodlne a odpočinuto. Jednoduché používania matraca:

dobry spanok

Aké sú najväčšie výhody tohto produktu?

ochrana pred znečistením

predĺženie životnosti matraca

udržiavanie hygieny a čistoty lôžka

lepší pocit pohodlia

vhodné aj pre alergikov

ľahká údržba – pohodlne operiete pri teplote 95, nežehlíte a sušíte pri izbovej teplote

určujete si miery matraca

cena od 65 eur

Pre koho je tento matrac vhodný?

v prípade, ak sa viac potíte

máte radi občerstvenie v posteli

vhodné na gauče, kreslá, prenosné matrace a postele

Súčasťou matraca je látka MEDICOTT SILVER – zmes medicínsky upravených bavlnených a polyesterových vlákien s pridaním iónov striebra. Ide o úpravu bavlny, ktorá zabraňuje množeniu baktérií a plesní a tiež vzniku nepríjemných zápachov. Striebro zabraňuje vzniku alergií a ide o najvyšší štandard pri hygiene matraca. Chcete sa o produkte dozvedieť viac?

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén