Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

Na cene nezáleží

Do svadobných oznámení sa vám vôbec neoplatí veľa investovať. Je to záležitosť pár minút, keď si ju daný človek prečíta, zaregistruje a potom si toto oznámenie maximálne vystaví na chladničke, aby vedel presný dátum a čas vašej svadby. Prípadne toto oznámenie ukáže pár známym, ktorí vás poznajú. Nie je to však niečo také, čo by sa obdivovala dlhé hodiny alebo by sa na to človek mal dívať celé večery. Také môžu byť napríklad fotky zo svadby. No, oznámenie má v prvom rade oznámiť to, že sa idete zobrať. Primárny účel je tým pádom splnený. Takže si nelámte hlavu a doprajte si pokojne aj lacne svadobne oznamenia.

heart-2331466_1920

Keby sme sa na to vlastne pozreli z globálneho hľadiska, tak zistíme, že na cene až tak nezáleží. Hlavné je, aby ľudia vedeli, že na našu svadbu majú prísť – kedy a kde sa bude konať. To, či to bude na priesvitnom papieri, fólii, normálnom papieri alebo výkrese, na tom vôbec nezáleží. I tak sa z toho dozvedia iba to, čo majú. Maximálne ešte tak to, že na to máte, keď ste si dali vyrobiť takéto oznámenia, ale to si hádam nechcete dokazovať pri oznámeniach. I keď ktovie.

wedding-chapel-875532_1920

Svadba je síce len raz za život, no taký jeden človek dostane oznámení o svadbe celkom dosť za život. No, máloktorý človek si pri spomienke na danú svadbu vybaví aké bolo dané svadobné oznámenie. Zabudneme. Pamätáme si tie momenty, ktoré sme strávili s danými ľuďmi, či bola zábava, dobré jedlo, hudba a ako sme sa cítili. To, že sme vedeli kam a kedy máme prísť je už z tohto hľadiska úplne nepodstatné a málokto si na to bude pamätať. Možno si zapamätáme iba tak jedno – dve oznámenia za život, ktoré nás najviac zaujali. Samozrejme, okrem toho nášho oznámenia, ktoré sme mali my na našu svadbu. To si budeme pamätať asi navždy. No, teda hlavne ženy, pretože pre mužov je to ešte menej podstatná vec ako celá svadba.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén