Tarsago

Originalita sa cení! Tak sa nezhadzujte nudnou reklamou. PR články napísané pútavou formou, oslovia omnoho viac ľudí. môžete ich zverejniť na našej stránke.

LED pásikmi si doma vytvoríte atmosféru akú chcete

Vytvoriť správnu atmosféru v priestore štýlovým osvetlením je úlohou modernej technológie s názvom LED. Pod týmto slovom sa skrýva variabilnosť, nadčasovosť a elegancia, ktorú dodáva moderným svetelným zdrojom. Využívame ich ako náladové osvetlenie, ale vďaka výkonu si vyslúžili aj pozíciu hlavného zdroja svetla. Moderné zdroje svetla sa vyrábajú ako panely, trubice, žiarovky, reflektory alebo pásiky, každý typ je vhodný do každého priestoru a dokážeme s ním vyčarovať atmosféru podľa vlastnej predstavy či momentálnej nálady. Na trhu sú asi najviac obľúbené LED pásiky, pretože sú maximálne variabilné a zároveň elegantné, čo vedia využiť prevažne mladí ľudia a inštalujú led pásik ich vo svojich izbách či bytoch. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, treba ich prilepiť obojstrannou lepiacou páskou na zadnej strane a to je aj ich výhodou, pretože umožňujú vniesť svetlo aj do miest, kde to s klasickými svietidlami nebolo možné.

led-2953661_640

LED pásik, nazývaný aj strip, sa výborne osvedčil ako náladové osvetlenie, ale je vhodné aj ako hlavný zdroj svetla. Rozhoduje pritom konkrétny typ pásika, jeho veľkosť a typ SMD diód, dôležité sú aj možnosti voľby farieb či svetelný tok. Často sa ním osvetľujú napríklad televízne prijímače, poličky, rámy zrkadiel alebo priestor pod poličkami a podobne. Výborne sa osvedčil aj ako osvetlenie pracovnej dosky pod kuchynskou linkou, v šatníkoch alebo pri inom komerčnom využití, stačí len trocha fantázie.

businessman-with-light-bulb-his-hand_1232-891

Všetky LED pásiky sa dajú ovládať diaľkovým ovládačom, nielen vypnutie či zapnutie, ale aj prispôsobenie intenzity osvetlenia podľa momentálnej potreby. Na trhu sú v ponuke produkty vo viacerých kategóriách podľa typu SMD diód alebo farebnosti, 12V, ale aj 24V. Pásiky sa vyrábajú v troch odtieňoch bielej, neutrálna, teplá a studená, no v prípade, že túžite po všetkých troch, zabezpečte si kategóriu Dual-White, ktorá vám umožní navoliť si plynulý prechod všetkými odtieňmi farby. Zákazníci však majú záujem aj o farebné verzie svetla LED pásikov, a tak si kupujú RGB alebo RGB-W pásiky, vďaka ktorým si pomocou diaľkového ovládania namixujú odtieň farby alebo rozličné efekty či prechody z jednej farby na inú. Jedným slovom, LED pásiky sú fantastickou verziou moderného zdroja svetla.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tarsago

Šablona od Anders Norén